Nasıl Gidilir
11 Ağustos 2017

Nasıl Gidilir

HASTANE BİNASINA ULAŞIM

Bugünkü binamız ile eski hizmet binamız arasında yaklaşık 300 metre mesafe bulunmaktadır.

Hastane binası en yakın tramvay durağına(Hacı Şükrü Durağı) 20 m, otobüs durağına(Hastane Durağı) 50 m uzaklıktadır.

Toplu Taşıma Araçları ile Ulaşım:

Otobüsler: Aşağıdaki otobüs hatları ile Devlet Hastanesi durağında inilerek hastanemize ulaşılabilir.

36 CY :CEBECİ-YENİBOSNA                          (Belediye otobüsü)

36 M   :CEBECİ-MECİDİYEKÖY                     (Belediye otobüsü)

336 A  :BALABAN-BAYRAMPAŞA                (Halk otobüsü)

336 D  :YENİKÖY-EDİRNEKAPI                     (Halk otobüsü)

336 E  :SULTANÇİFTLİĞ-EMİNÖNÜ              (Halk otobüsü)

336 İM    :İMRAHOR-BAYRAMPAŞA             (Halk otobüsü)

336 T  :TAŞOLUK-EDİRNEKAPI                     (Halk otobüsü)

Hafif Metro T4:

Sultançiftliği-Topkapı Hafif Metro Hattı ile Hacı Şükrü durağında inilerek hastanemize ulaşılabilir. Tramvay hattı kullanılarak yeni hizmet binası -Topkapı- 40 dk, Gaziosmanpaşa 20 dk, Beşyüzevler 10 dk mesafededir.

T1 Zeytinburnu-Kabataş Hattı ile ve Metrobüs ile seyahat ederek Topkapı istasyonlarında Sultançifitliği-Topkapı hafif metro hattına geçiş yapılabilir.

Havaalanı-Aksaray hafif metro hattı entegrasyonu (Vatan caddesi) istasyonu ile de hastanemize ulaşılabilir. Bu yöntemle Aksaray 40 dk, Bayrampaşa otogar 40 dk, Atatürk havaalanı da 60 dk mesafededir.

Minibüsler

Arnavutköy, Habipler, Sultangazi, Beşyüzevler, Gaziosmanpaşa, Rami, Edirnekapı ve Topkapı hatları üzerinde çalışan minibüsler ile Sultangazi Devlet Hastanesi otobüs durağı ya da Hacı Şükrü metro durağı önünde inilerek hastanemize ulaşılabilir.

Özel Araçları ile Ulaşım:

Eski Edirne Asfaltı’nın bir alt sokağında bulunan hastanemize özel araçla ulaşım için;

  1. Gaziosmanpaşa-Beşyüzevler yönünden gelişlerde Eski Edirne Asfaltı güzergahı takip edilerek Metris cezaevi, Hamza Yerlikaya Spor Merkezi geçilmesini müteakip 300 metre sonra gelen ikili yol ayrımından sağ tarafa Sultangazi yönüne devam edilir. Kaşgarlı Mahmut İlköğretim Okulu Shell Akaryakıt İstasyonunu geçtikten sonra sağ tarafta bulunan HalkBank önünden ilk sağa girildikten sonra(2106 sokak) hastaneye ulaşılabilir.
  2. Avrupa yakasından TEM bağlantılı gelişlerde Mahmutbey gişeleri çıkışı sonrası Fatih Sultan Mehmet Köprüsü-Ankara istikameti takip edilir. Sağ tarafta CNN Türk,  Milliyet gazetesi Binaları ve sonrası gelen sonrası İkiz Kuleler yaklaşık 1 km geçildikten sonra sağda metris cezaevi görüldükten sonra gelen köprünün hemen altından sağa Sultangazi yönüne dönüş yapılır. Hamza Yerlikaya Spor Merkezi geçilmesini müteakip 300 metre sonra gelen ikili yol ayrımından sağ tarafa Sultangazi yönüne devam edilir. Kaşgarlı Mahmut İlköğretim Okulu Shell Akaryakıt İstasyonunu geçtikten sonra sağ tarafta bulunan HalkBank önünden ilk sağa girildikten sonra(2106 sokak) hastaneye ulaşılabilir.
  3. Anadolu yakasından TEM bağlantılı gelişlerde, Edirne yönüne devam edilir ve Bayrampaşa otogarı tabelaları takip edilir. Bayrampaşa, Hal, Otogar ayrımına gelindiğinde yolun sağı takip edilerek ayrıma girilir girilmez 200 metre sonra sağdan Sultangazi yazan yola girilir.Yola girildikten 500 metre sonra Hamza Yerlikaya Spor Merkezi geçilmesini müteakip 300 metre sonra gelen ikili yol ayrımından sağ tarafa Sultangazi yönüne devam edilir. Kaşgarlı Mahmut İlköğretim Okulu Shell Akaryakıt İstasyonunu geçtikten sonra sağ tarafta bulunan HalkBank önünden ilk sağa girildikten sonra(2106 sokak) hastaneye ulaşılabilir.